Дякуємо за підписку!
Відправляємо лише корисну інформацію
Клініка в центрі Дніправул. Михайла Грушевського 6
+38 (067) 467 00 22+38 (095) 533 93 65з 8:00 до 20:00 без вихідних
Сучасна стоматологія Дніпра та досвідчені лікарі
Стоматологія без болю – здається, це один із найвдаліших прикладів прогресивних змін, доступних нам сьогодні. У минулому залишився страх перед лікарем – страх, який супроводжував нас, здається, не лише у дитинстві, а й у дорослому віці. А ще важливо, що ми стали ходити до стоматолога не лише коли припече. Ми не просто хочемо, щоби зуби були здоровими. Нам важливо, щоб усмішка була гарною!
Тому вирівнювання зубів та виправлення прикусу стали одними з найпопулярніших послуг у стоматологічних клініках. І MyDenta не є винятком! Причому йдеться не лише про прикус дитини. Корекція можлива у будь-якому віці! Ніколи не пізно подарувати собі впевненість у чарівності власної посмішки.
Оксана Володимирівна Фаштакі – стоматолог-ортодонт у MyDenta, фахівець із корекції аномалій прикусу з десятирічним досвідом. Оксана Володимирівна знає все, чого вам хочеться і як цього досягти. Як і інші фахівці MyDenta, Оксана Фаштакі поєднує в собі безкомпромісний професіоналізм і делікатність, вміє досягати поставлених цілей – і ви досягаєте їх разом з нею.
Спробуємо відповісти на головні питання про вирівнювання зубів. Отже, що треба знати?
Тут все просто: правильный прикус – это естественный, физиологически корректный прикус, то есть положение зубов. Что это значит? Правильный прикус можно узнать по нескольким признакам.Правильный прикус1. Физиологичный. Верхняя челюсть слегка перекрывает нижнюю. Благодаря этому расположению мы можем смыкать зубы при жевании и говорении.2. Ровный. Ровные, без перекосов в разные стороны зубы говорят о верном положении челюстей.3. Симметричный. Здесь речь идет как о симметрии зубных рядов (средние линии челюстей должны совпадать друг с другом), так и о симметрии губ и подбородка. В случае неверного расположения зубных рядов нижняя губа может “провалиться”. Случается и обратный процесс: над верхней губой может появиться морщина, складка. Все дело в неправильном прикусе.Важно, что правильный прикус позволяет вашему рту и челюстям функционировать так, как это задумано природой: без боли, беспокойства и дискомфорта. Причем это касается как открывания/закрывания рта, так и жевания и, естественно, речи.Соответственно неправильный прикус – тот, который не соответствует этим признакам. Вариантов отклонения от нормы может быть несколько. Самые частые – это:● дистальный прикус (верхняя челюсть выдвигается над нижней);● глубокий прикус (верхняя челюсть перекрывает нижний ряд зубов);● мезиальный прикус (противоположный дистальному: в случае этой патологии нижние зубы выдвигаются вперед);● открытый прикус (так бывает, когда челюсти не соприкасаются друг с другом в закрытом рту).Степень выраженности неправильного прикуса может быть разной: от едва заметной до критической, когда исправить прикус можно только с помощью хирургии. Но это все-таки радикальный и не так часто встречающийся вариант. В современной развивающейся стоматологии MyDenta Оксана Фаштаки поможет вам определиться с гораздо более щадящими варианты и привести прикус в норму без боли и страданий.
Ще одне дуже важливе питання. Часто здається, що криві зуби – неестетично і все. Ну а якщо "просто негарно", можна і перетерпіти, не витрачати гроші. Рішення це, прямо скажемо, сумнівне.Ми говорили про те, що правильний прикус – це фізіологічно правильне розташування зубів у роті, яке дозволяє ефективно виконувати головні функції – жування та говоріння. Що дає неправильний прикус? Насамперед утрудненість чи неможливість виконання цих функцій, тобто нездоров'я та дискомфорт. Йдеться про поширені проблеми:● карієс, спровокований прискореним сточуванням зубної емалі;● раннє знос зубів;● складнощі з кусанням;● біль у суглобах щелепи;● головний біль;● деформація обличчя. Неправильне розташування щелеп призводить до порушення фізіологічно чітко розподіленого тиску на зуби. Ми жуємо, жуємо щодня кілька разів на день, і “запрограмований” природою тиск систематично дає збій. Адже якщо змикання зубів відрізняється від природного, то й тиск буде перерозподілено. В результаті цей постійний фактор призводить до того, що зуби стають крихкими: емаль сколюється або тріскається, що відкриває дорогу для хвороботворних бактерій та нескінченного карієсу. Виникають проблеми і з яснами, і зі шлунково-кишковим трактом, адже їжа не перетравлюється, як їй належить! Від постійної напруги суглобів щелепи виникають головний біль і біль у шиї, погіршується якість життя. Ось які глобальні наслідки може бути від неправильного прикусу.Втім, навіть якщо йдеться лише про естетику, виправлення прикусу також необхідне! Якщо вам складно знайти впевненість у собі, тому що зуби розташовані "якось не так", адже це теж впливає на якість життя, правда?У стоматологічній клініці MyDenta ми допоможемо вам повернути впевненість у собі та подбаємо про ваше здоров'я. Проблеми з прикусом можуть бути дуже різними, і на первинній консультації ви зможете дізнатися все про ваш конкретний стан та про передбачувані результати лікування.
Йдеться про підлітковий вік. У цей час досягти результату можна швидше, і легше.А чи може бути "надто пізно" для вирівнювання зубів? Оксана Фаштакі точно знає: НІ. У MyDenta вам зможуть підібрати варіант лікування, який точно дасть результат, скільки б років вам не було і якими серйозними не були б патології щелеп. Звичайно, для вирівнювання зубів дорослому потрібно більше часу та терпіння. Але професіоналізм лікарів з MyDenta не залишає сумнівів: результат буде очевидним! Тобто на обличчі :)Золотий стандарт виправлення прикусу: елайнери чи брекети?Ці методи ортодонтичного лікування знайомі, напевно, всім, нехай і з чуток. Сьогодні, коли шлях до красивої та здорової посмішки відкритий для кожного, і елайнери, і брекети перейшли з розряду екзотики до категорії норми: у вас точно є знайомий (і не один), який носить ці системи. Розберімось докладніше, що це таке і що краще вибрати.
Ці методи ортодонтичного лікування знайомі, напевно, всім, нехай і з чуток. Сьогодні, коли шлях до красивої та здорової посмішки відкритий для кожного, і елайнери, і брекети перейшли з розряду екзотики до категорії норми: у вас точно є знайомий (і не один), який носить ці системи. Розберімось докладніше, що це таке і що краще вибрати.
Так називають ортодонтичну систему, при якій жорстка дуга кріпиться на щелепі за допомогою спеціальних замочків (власне вони і є брекети) і фізично впливає на зуби, змушуючи їх змінювати розташування на фізіологічно нормальне. Брекети ефективні та надійні, вони дають гарантований результат.Серед головних недоліків – можлива тривалість лікування, особливо у дорослому віці. Крім того, при носінні брекетів необхідно ретельно дотримуватись гігієни порожнини рота. Ну і бути готовим до того, що система може травмувати м'які тканини та впливати на чіткість дикції.
Так називають прозорі капи, які кріпляться на зуби й дозволяють виправити прикус непомітно для оточення. Ваш лікар планує лікування та способи досягнення результату. І елайнери виготовляються відразу комплектом: у середньому прозорі ковпачки потрібно міняти щомісяця чи частіше.Елайнери приваблюють пацієнтів своєю непомітністю та значно вищим рівнем комфорту при носінні. За ними просто доглядати, ви не травмуєте щоки та ясна, не потребуєте зміни раціону. Це справді дуже зручно. Щоправда, для складних випадків елайнери не підходять. Та й носити їх доведеться довше, ніж брекети. Важливим мінусом для пацієнтів часто стає ціна на елайнери.
Якщо побачити дві картинки поруч — неправильний прикус до і після, — відразу стає зрозуміло, що всі витрати (час, нерви, гроші) варті того. Хоча точно відповісти на запитання, яку систему вибрати, скільки її доведеться носити (від кількох місяців до кількох років) і скільки тисяч гривень виллється лікування, вам зможуть тільки на ортодонтичній діагностиці.
Ціни уточнюються після консультацій лікаря
прийом веде Оксана Володимирівна
У середньому потрібно розуміти, що брекети – більш ефективне і при цьому більш доступне рішення, особливо якщо ви не проти металевої брекет-системи. Елайнери обійдуться вам майже вдесятеро дорожче. Але не лякайтеся: у MyDenta Оксана Володимирівна Фаштакі запропонує вам можливі варіанти виправлення прикусу у вашому конкретному випадку та допоможе зробити усвідомлений та розумний вибір.
Адреса
вул. Михайло Грушевського 6
Номер телефону